KURUMSAL WEB TASARIMI , E-TİCARET SİTELERİ , WEB VEYA MASAÜSTÜ PROGRAM YAZDIRMAK İÇİN TEKLİF İSTEYİN!

GÜNCELLENDİ : KURUMSAL WEB SİTELERİNİN YANI SIRA E-TİCARET SİTELERİ VE PROGRAMLAR YAZIYORUZ. CAFENİZ İÇİN BİR OTOMASYON DA OLABİLİR GÜZELLİK SALONUNUZ İÇİN KURUMSAL , GÖSTERİŞ AÇISINDAN MÜKEMMEL , HIZLI BİR WEB SİTESİ DE OLABİLİR.KISACA İNTERNET DÜNYASINDA VARLIK GÖSTEREBİLECEĞİNİZ EN İYİ TASARIM VE YAZILIMLARI MEYDANA GETİRİP SİZE  SUNUYORUZ. SİTENİZ İÇİN EN UYGUN ALAN ADINI SEÇİP EN İYİ HOSTİNG FİRMASI İLE ANLAŞMANIZDA YARDIMCI OLABİLECEĞİZ. BİR MASAÜSTÜ PROGRAMI DA YAPTIRMAK İSTERSENİZ , KENDİ WİNDOWS BİLGİSAYARINIZDA KULLANMAK İSTİYORSANIZ BUNUN İÇİN DE YETERLİ DÜZEYDE BİLGİMİZ MEVCUT DETAYLAR İÇİN AŞAĞIDAN YORUM BIRAKABİLİR YA DA DİREKT MAİL ADRESİMDEN YAZABİLİRSİNİZ. YAPILACAK PROGRAM VE WEB SİTELERİNDE ADMİN PANELİ OLACAKTIR YANİ YÖNETİMİNİ KENDİNİZ PANELDEN BİLGİLERİNİZİ GİREREK GERÇEKLEŞTİREBİLECEKSİNİZ.

GELİŞTİRİCİ ARKADAŞLAR İÇİN , EĞER BOT YAZDIRMAK İSTERSENİZ YİNE İLETİŞİME GEÇİP DETAYLARI KONUŞABİLİRSİNİZ BENİMLE. ÜZERİNDE ÇALIŞTIĞIMIZ BİRÇOK PROJEYİ YAKINDA HAYATA GEÇİRECEĞİZ REFERANSLAR YİNE SUNULACAK.


Ben ve ekip arkadaşlarım istediğiniz gerek kişisel gerek kurumsal web sitelerinizi sizi tatmin edecek profesyonellikte sunabiliriz. Seo çalışmalarımız ile sitenizi üst sıralarda tutmaya özen gösteririz. Yapılan web sitesinde belli bir fiyatın yanı sıra isim ve barındırma ücreti de talep edilir. Cüzi miktarlara amatörce siteler de yapabiliriz ve tabi ki yüksek ücret karşılığında sizi veya müşterilerinizi tatmin edecek aynı zamanda para kazandıracak web sayfaları da tasarlayıp piyasaya sürebiliriz. Kurumsal web tasarım ve e-ticaret siteleri yapıyoruz! Ek olarak eğer bir program yazdırmak istiyorsanız (ototmasyon ,ziyaretçi defteri, bir takım scriptler) yine benimle iletişime geçip teklif isteyebilirsiniz.

web sitesi tasarlıyoruz - KURUMSAL WEB TASARIMI , E-TİCARET SİTELERİ , WEB VEYA MASAÜSTÜ PROGRAM YAZDIRMAK İÇİN TEKLİF İSTEYİN!

Web sayfası hazırlamak için belli bir standartlar vardır ve bunlar olmazsa olmazlardır. Web sayfasını tasarlarken web tasarımın ilkelerinden esinleniyoruz. Renk uyumlarından site açılış hızına kadar her şey dilediğiniz gibi olacaktır. İsterseniz web tasarımın ilkeleri nelermiş bir göz atın.

E-Ticaret konusunda da aynı şeyleri söylemek mümkün. İster basit bir sistem ister profesyonel bir sistem olsun. İstediğiniz hizmeti sizlere en iyi şekilde verebiliriz. Ekip arkadaşlarımda istediğiniz web sayfasını istediğiniz kriterlere uygun bir şekilde yazabiliriz. Unutulmaması gereken bir şey var ki e-ticaret apayrı bir dünyadır ve ücretler normal static veya dinamik sitelere göre biraz daha maliyetlidir.

Tasarımlar oldukça profesyonel tabanlı kütüphanelerden yararlanılarak özenle meydana getirilmektedir.Zevkinize göre değişiklikler yaparak siteyi birkaç aşamadan sonra teslim edebiliriz.

 

AuthorYazar Hakkında

Bu adam paso yazıyor. Bilgi sahibi olduğu konularda makalelerini daha bilgilendirici hale getirip görseller ile süslüyor ve seo uyumlu makaleler ortaya çıkarıyor. Hazır sistemler, Front End ve Back End , tasarım araçları , seo optimizasyonu , güncel webmaster konuları hakkında bilgi sahibi. Bunları boş zamanlarında burada sizlerle paylaşıyor.