Adobe Programlarının Deneme Süresini Uzatma

Adobe programlarını kullanıyorsanız , lisanslama için para vermek istemiyor , crack de bulamadıysanız şimdi size Adobe programlarının nasıl deneme süresini uzatacağınızı anlatacağım.Birkaç yerde gördüm ve bir başka hesabımla doğruladıktan sonra paylaşıyorum. Bildiğiniz üzere Adobe programlarında deneme süreleri var ve 7 gün sonunda Indesign , lllustrator , Dreamweaver gibi birçok programı sizden lisanslamanızı istiyor. Aşağıdaki yöntemi uygulayarak Adobe Programlarının Deneme Süresini Uzatma mümkün.

Adobe Programlarının Deneme Süresi Nasıl Uzatılır ?

1- Windowsda arama yaparak photoshop uygulamasına sağ tıklayın ve uygulamanın yer aldığı dizini açın. (C:// > Program Files > Adobe > Adobe Photoshop )

2- Burada AMT klasörünü göreceksiniz. (En üstte bulunur genelde alfabetik sıralandığından dolayı)

3- İçerisinde application.xml adlı bir xml formatında dosya göreceksiniz.bunu bir metin editörü ile açın. (Notepad++ , not defteri…)

4- Dosya içerisinde “<Data key=”TrialSerialNumber”>50…..74</Data>“ şeklinde bir seri numarası göreceksiniz. Bu seri numarasının değerini bir arttırın. Yani 74 ise 75 yapın işte 89 ise 90 yapın bu şekilde metin belgesini kaydedip kapatın.

Adobe Programlarının deneme süresini uzatma veya bir nevi crackleme işlemi böyle.Son sürümde henüz bir crack dosyası edinilemedi maalesef bulunduğunda tek link ile buraya bırakırım. birçok link saçma sapan reklam sayfalarına yönlendiriyor dikkatli olmanızda fayda var 🙂 Bu şekilde birçok adobe programını sorunsuz bir şekilde deneme sürümlerini uzatarak kullanabilirsiniz. Bu işlem sonsuza kadar gider mi yoksa Adobe bir noktada buna önlem alıyor mu bilmiyorum ancak yan hesabımda bu başarılı bir şekilde sürüyor. Kaç gün uzattığı hakkında da bilgim yok sanırım bir 7 gün daha uzatmıştır 🙂 İyi çalışmalar herkese.

AuthorYazar Hakkında

Bu adam ; bilgi sahibi olduğu konularda makalelerini daha bilgilendirici hale getirip görseller ile süslüyor ve seo uyumlu makaleler ortaya çıkarıyor. Hazır sistemler, Front End ve Back End , tasarım araçları , seo optimizasyonu , güncel webmaster konuları hakkında bilgi sahibi. Bunları boş zamanlarında burada sizlerle paylaşıyor.

6 thoughts on “Adobe Programlarının Deneme Süresini Uzatma

  1. Keşke oradan buradan bakıp her yerde olan bilgileri yazarken bir kontrol etseniz. Artık bu yöntem işe yaramıyor ama siz hala paylaşıyorsunuz.

    • Cc 2018 ve alt sürümleri için geçerlidir diye ek bilgi de geçeyim , arkadaşla konuştuk ve bu sonuca vardık 2019 sürümü için bu özellik yok.

  2. Oluyor biraz farklı bir yöntem ile. Amt içindeki klasörü masaüstüne atıp denilen işlemi yapıp kaydediniz. Tekrar eski yerine atınız. Bu işlemleri yaparken izin istiyor. Denedim ve deneme sürem 7 gün daha uzadı

    • 50…..74 böyle bir yazı yok Amt de başka bir yeri mi değiştird,n?

  3. dosya bilgilerini değiştirmeye izin verilmiyor…

    • Ali’nin söylediği gibi yapmayı dene hiç izin problemi yaşamadım. Bir de sürümünü de yazar mısın buraya çözüm bulalım ona göre.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir