Google+ Profil Resmi Silme ve Değiştirme

Google+ profiline artık herkesin ihtiyacı var ve kullanıyor. Youtube’de paylaşımlar yapmak , paylaşımlarımızı insanlara bir tık ile ulaştırmak için bir google+ hesabınız olması şart. Buraya yüklemiş olduğunuz gönderileri kaldırabileceğiniz gibi profil resimlerinizi de güncelleyebilir , silebilirsiniz. Google+ profil resmi silme ve değiştirme nasıl yapılıyor ondan bahsedeyim. Biraz karışık gibi dursa da tek bir işlem ile dilediğiniz eski ya da beğenmediğiniz resmi google+ profilinizden kaldırabilirsiniz. Adım adım gidersek daha iyi olabilir.

Google Profil Resmi Silme ve Değiştirme

Ekonomik fiyat ve güvenli ödeme garantisi ile Google Plus hesabınız için aradığınız tüm hizmetler SadeceOn’da! 10 liradan başlayan fiyatlarla dilerseniz takipçi, dilerseniz de beğeni hizmetlerinden istediğinizi alabilirsiniz. İstediğiniz kadar takipçi ile kitlenizi büyütebilir, istediğiniz kadar beğeni ile paylaşımınızı daha fazla insana ulaştırabilirsiniz. Hemen https://www.sadeceon.com/categories/online-pazarlama/google-plus linkine tıklayarak tüm bu fırsatlara sahip olabilir, google plus hesabınızın yükselmesini keyifle izleyebilirsiniz.

Google+ Profil Resmi Nasıl Kaldırılır ?

1.Adım : Gmail Hesabınıza giriş yapın.

2.Adım: Sağ üst kısımda profil alanı çıkacaktır. (Çıkmıyorsa google’a girin o zaman çıkar.)  Ve burada google+ profili linkine tıklayın.

3.Adım : Burada size özel google+ profil sayfanız görüntülenecektir. Güncel profil resminizin üzerine tıklayın.Burada bir slayt halinde resimlerinizi görüntüleyebileceğinizi göreceksiniz.

4.Adım : Sağ üst kısımda (üç nokta üst üste) ikonu göreceksiniz. Buraya tıklayın ve “sil” linkine tıklayın.

5.Adım. ve son artık profil resminizi kaldırdınız.

Google+ Profil Resmi Nasıl Güncellenir ?

Bu işlem daha basit aslında. “Profili Düzenle” butonuna tıklayın ve açılan ekranda profil resminize tıklayın. Zaten burada sizin mevcut fotoğraflarınız görüntülenecektir.Burada size önerilen resimleri seçebilir , ya da kendiniz bilgisayardan bir resim yükleyebilirsiniz. Kırpma işlemini de yaptıktan sonra artık güncel bir google+ profil resmine sahipsiniz.

Konu hakkında daha fazla bilgi almak ve daha fazlasını öğrenebilmek için ;

https://support.google.com/plus/answer/6320391?hl=tr

adresini ziyaret edebilirsiniz.

Puanlayın post

AuthorHarun ALP Hakkında

Bu adam , bilgi sahibi olduğu konularda makalelerini daha bilgilendirici hale getirip görseller ile süslüyor ve seo uyumlu makaleler ortaya çıkarıyor. Hazır sistemler, Front End ve Back End , tasarım araçları , seo optimizasyonu , güncel webmaster konuları hakkında bilgi sahibi. Bunları boş zamanlarında burada sizlerle paylaşıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.