PopAds ile Para Kazanmak

PopAds ile para kazanmak tıpkı Adsense ve Adwords gibi kolay. Web sitenize popunder reklamı eklemek için üye olmanız  yeterli olacaktır. Kategori gözetmeksizin içerisinde yazı barındıran bir blog sayfanız var ise onun üzerinde para kazanamız mümkün.  Web sitesine girip üye olduktan sonra mail adresimize gelen onay ile birlikte panele giriş yapabiliyoruz. Ardından web sayfamız incelenip bize gelen kodu sitemize yerleştirdikten sonra artık PopAds üzerinden para kazanabiliriz demektir.

1000 U.S tekil hitine $4’dan aşağı vermiyor. 5000 bin türk hitine ise $1,5 para veriyor.
Ödeme koşulları:
Ödeme alt limiti $5
$5 dolar kazandığınızda İstediğiniz zaman ödeme alabilirsiniz.
Ödeme en fazla 24 saat içinde gerçekleşiyor.
Banka hesabı, PayPal ya da AlertPay ile ödeme alabilirsiniz.

Kurulum ve kullanım detaylarına bir bakalım.

popads para kazanma - PopAds ile Para Kazanmak

Siteye üye olduktan sonra site ekle bölümünden popads a sitenizi ekliyorsunuz. Siteniz kontrol edildikten sonra size sitenizin kabul edildiğine dair mail geliyor.

popads para kazanma 2 - PopAds ile Para Kazanmak

Siteyi ekledikten sonra code generator bölümünden kodu sitenizin head  taglarının arasına yapıştırıyoruz.

popads para kazanma 4 - PopAds ile Para Kazanmak

PopAds ile para kazanmak için yapılması gerekenler işte bu kadar. Adsense ve Adwords gibi reklam hizmeti veren bir şirket olup her kategoride para kazanma imkanı sunmaktadır. Ücretleri de incelediğinizde oldukça cazip fiyatları da vardır.

AuthorYazar Hakkında

Bu adam paso yazıyor. Bilgi sahibi olduğu konularda makalelerini daha bilgilendirici hale getirip görseller ile süslüyor ve seo uyumlu makaleler ortaya çıkarıyor. Hazır sistemler, Front End ve Back End , tasarım araçları , seo optimizasyonu , güncel webmaster konuları hakkında bilgi sahibi. Bunları boş zamanlarında burada sizlerle paylaşıyor.

One thought on “PopAds ile Para Kazanmak

  1. çok teşekkür ederim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir